+90 555 624 70 43 |  info@barrer3d.com

3D Uygulama, 3D Baskı, Ürün Kopyalama & Modelleme Merkezi

Barrer 3D firması sahip olduğu teknolojiler ile her türlü plastik model ve ürünler için müşterilerine profesyonel bir modelleme ve yeniden üretim imkanı sunmaktadır. firmamız bünyesinde bulunan; 1200x1200x1500mm boyutlarına kadar FDM / SLA - DLP 3D yazıcılar ile Prototip ve Seri üretim hizmetleri sunulmaktadır. 

3d ugulama merkezi

3d ugulama merkezi

3d ugulama merkezi

3d ugulama merkezi

3D OPTİK / LAZER TARAMA - TERSİNE MÜHENDİSLİK - ÖLÇÜM & KALİTE KONTROL HİZMETLERİ;

Hassas 3D Optik/ Lazer tarayıcılarımız ile profesyonel 3 Boyutlu Optik / Lazer Tarama Hizmeti sunuyoruz. Tarama sonrasında Tersine mühendislik işlemi ile ister modelin aynısı isterseniz yeniden ölçülenmiş ve onarılmış hali ile CAD modellerini hazır hale getiriyoruz. Ayrıca anlaşmalı firmalarımız ile Profesyonel Ölçüm ve Kalite kontrol hizmetleri de vermekteyiz.   

3d ugulama merkezi

3d ugulama merkezi

ADETLİ - SERİ ÜRETİM VE HIZLI PROTOTİPLEME HİZMETLERİ;

Gelişen teknoloji ve üretim sistemleri artık kalıplama ve plastik enjeksiyon ile üretimin yerine geçme yolunda hızla ilerlemektedir. üretim adeti ve kalıp maliyetleri ters orantıda olan modellerin hızlı bir şekilde üretilmesi için 3D yazıcılar artık devreye girmektedir. Faydaları ise birçok kalemde zaman ve bütçe tasarrufu sağlamaktadır. 

Barrer 3D firması; seri üretim için onlarca yazıcıyı bünyesinde bulundurmaktadır, 1200x1200x1500mm ölçülerine kadar birçok ebatta büyük 3 boyutlu yazıcısı ile adetli üretim için hızlı bir seçenek sunmaktadır. 

3D yazıcılarda Kullandığımız Hammaddeler;

  • PLA (polilaktik asit),  
  • ABS+ (akrilonitril bütadien stiren),
  • EPC (politermik karbonat),
  • PET-G , Flex, PVA, ePA, HIPS, Wood, eFlex, eCopper, Bronze,
  • Epa Karbon fiber

3d ugulama merkezi

3d ugulama merkezi

3d ugulama merkezi

SLA - DLP REÇİNE BASKI HİZMETİ;

SLA Reçine 3D Baskı Teknolojisi; en hassas ve en kaliteli prototiplerin üretilmesi için kullanılan bir 3D baskı teknolojisidir. SLA Stereolithography yönteminin avantajları arasında söyleyebiliriz ki; daha küçük modeller daha yüksek çözünürlükte ve FDM sisteme göre daha hızlı üretilmesi en büyük avantajlarından biridir. 

 3d ugulama merkezi

3d ugulama merkezi

3D BÜYÜK BASKI HİZMETİ;

Barrer Large 3D printer ile Türkiye'nin en büyük FDM 3D baskı hizmetini sunmaktayız. 1200x1200x1500mm ölçülerine kadar olan modellerinizin tek parça halinde üretimini yapıyoruz. Özel ve hassas baskılar için tasarladığımız "Barrer Large 3D Printer" ile büyük modellerin üretimini profesyonelce gerçekleştiriyoruz.

3d ugulama merkezi

3d ugulama merkezi

3d ugulama merkezi

3D YAZICI TAMİR SERVİSİ;

3 Boyutlu yazıcılarınızda yaşanabilecek tüm teknik ve yazılımsal sorunlar için profesyonel çözümler üretiyoruz. 3D yazıcılardaki olası yaşanabilecek problemler; Kalibrasyon problemleri, 3d baskı kalite problemi, yazılımsal problemler, ısı ve termistor hataları, tabla kalibrasyonu, baskı ölçülerinde problemler ve yüzey bozuklukları ve daha fazlası , FDM 3D Yazıcı markası ve modeli ne olursa olsun bakım ve onarım için bize mutlaka danışın.

3d ugulama merkezi

3d ugulama merkezi

PLASTİK PARÇA KOPYALAMA, ÇOĞALTMA & SİLİKON KALIPLAMA ( MOLDİNG ) HİZMETİ;

plastik parçaların üretiminde %99 oranında enjeksiyon kalıplama yöntemi kullanılmaktadır. Enjeksiyon kalıplama yöntemi ile plastik parça üretimi fazla adetli üretimler için "üretim adeti / Toplam maliyet" hesabında düşük değerler çıksa da Üretim yapılacak parçanın düşük adetli üretim planı var ise bu maliyetler çok yüksek çıkmaktadır.  

3d ugulama merkezi

3d ugulama merkezi


Telefon: 0216 471 01 91 |  0555 624 70 43   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Adres: Esenkent Mh. Nato Yolu Cd. No:307 Ümraniye / İstanbul

barrer 3d facebook sayfasıBarrer instagram sayfası  

BARRER PROFESYONEL 3D HİZMETLER - 3D BASKI - 3D TARAMA - TERSİNE MÜHENDİSLİK - HIZLI PROTOTİPLEME