+90 555 624 70 43 |  info@barrer3d.com

3D Baskı Hizmeti

Firmamız Türkiye'nin en büyük 3D yazıcılarından birine sahiptir.  Barrer Large 3D printer ile baskı boyutu fark etmeksizin müşterilerimize profesyonel 3D baskı hizmeti vermekteyiz.

Barrer 3D firması sahip olduğu teknolojiler ile her türlü plastik model ve ürünler için müşterilerine profesyonel bir modelleme ve yeniden üretim imkanı sunmaktadır. firmamız bünyesinde bulunan; 1200x1200x1500mm boyutlarına kadar FDM SLA - DLP 3D yazıcılar ile Prototip ve Seri üretim hizmetleri sunulmaktadır. 

3d baskı hizmeti

3d baskı3 boyutlu baskı hizmeti

3 boyutlu baskı ile endüstriyel kutu üretimi

 

ADETLİ - SERİ ÜRETİM VE HIZLI PROTOTİPLEME HİZMETLERİ;

Gelişen teknoloji ve üretim sistemleri artık kalıplama ve plastik enjeksiyon ile üretimin yerine geçme yolunda hızla ilerlemektedir. üretim adeti ve kalıp maliyetleri ters orantıda olan modellerin hızlı bir şekilde üretilmesi için 3D yazıcılar artık devreye girmektedir. Faydaları ise birçok kalemde zaman ve bütçe tasarrufu sağlamaktadır. 

Barrer 3D firması; seri üretim için onlarca yazıcıyı bünyesinde bulundurmaktadır, 1200x1200x1500mm ölçülerine kadar birçok ebatta büyük 3 boyutlu yazıcısı ile adetli üretim için hızlı bir seçenek sunmaktadır. 

3d baskı

SLA - DLP REÇİNE BASKI HİZMETİ;

SLA Reçine 3D Baskı Teknolojisi; en hassas ve en kaliteli prototiplerin üretilmesi için kullanılan bir 3D baskı teknolojisidir. SLA Stereolithography yönteminin avantajları arasında söyleyebiliriz ki; daha küçük modeller daha yüksek çözünürlükte ve FDM sisteme göre daha hızlı üretilmesi en büyük avantajlarından biridir. 


3 boyutlu baskı hizmeti

Barrer 3D firması kendi ürettiği 3D yazıcılar ile müşterilerine en kaliteli ve en hızlı 3D baskı hizmetini vermeyi amaçlamaktadır. Bünyemizde bulunan 3D yazıcı filosu ile boyut fark etmeksizin hemen hemen aynı gün içerisinde baskı siparişlerinizi teslim etmekteyiz. 

Büyük 3D Baskı
3d baskı hizmeti

3D yazıcılarımızı en hassas işlerde en hızlı baskıyı vermesi için profesyonelce tasarlıyoruz. Barrer 3D firması, sadece kendi ürettiği 3D yazıcılar ile müşterilerine hizmet vermektedir. 3D yazıcılarda olası bir arızalanmada, 3D baskı siparişlerinize bu durumu yansıtmamak için her an kontrolümüzde olan Barrer 3D yazıcılar ile müşterilerimize en profesyonel ve en hızlı 3D prototip baskı hizmetini sunmayı hedefledik. 

En Hızlı 3D Baskı Hizmeti

Kalıp Öncesi 3D prototipleme ve 3D baskı hizmetini kusursuzca sunmak için, özellikle yazıcı kalibrasyonlarımızı hassas ölçüm cihazları ile sürekli kontrol ederek  max. %0,03 hassasiyete kadar Kalıp öncesi prototip üretimi yapıyoruz. 

Barrer 3d baskı hizmeti
3d baskı hizmeti

3D yazıcılarımızda kullandığımız malzemeler; 

PLA (polilaktik asit), 

Epa Karbon Fiber

ABS+ (akrilonitril bütadien stiren), 

EPC (politermik karbonat),

PET-G , Flex, PVA, ePA, HIPS, Wood, eFlex, eCopper, Bronze, 

Peek (polieter eter keton)

Pei Ultem


3D Yazıcıların Başlıca Kullanım Alanları;

  • Kalıp Öncesi prototipleme
  • Döküm Modellerinin Oluşturulmasında
  • Maket & Model üretimi
  • Kalıp Üretimi
  • Kişiye özel protez imalatı
  • AR-GE projeleri
  • Dental İmplant Sektörü
  • Gıda Sektörü
  • Tıbbi Medikal Protez üretimi
  • Savunma Sanayi

 3D Baskı Örneklerimiz:

Barrer 3D Baskı Örnekleri

3 boyutlu baskı hizmeti3 boyutlu baskı hizmeti

3d baskı hizmeti
3d baskı
3d printer baskı3 boyutlu baskı hizmeti
3d baskı
3d baskı hizmeti

3b baskı hizmeti


İletişim Bilgilerimiz;

Telefon: 0216 471 01 91 | Mobil & Whatsapp 0555 624 70 43  e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Adres: Esenkent Mh. Nato Yolu Cd. No:307 Ümraniye / İstanbul


barrer 3d facebook sayfasıBarrer instagram sayfası    BARRER PROFESYONEL 3D HİZMETLER - 3D BASKI - 3D TARAMA - TERSİNE MÜHENDİSLİK - HIZLI PROTOTİPLEME